ТИМОШЕНКО НАТАЛІЯ ВОЛОДИМИРІВНА

ДОСЬЄ - АНКЕТА ВИПУСКНИКА ВОТИЛІВСЬКОЇ ШКОЛИ

1.Роки навчання у Вотилівській школі - 1974 - 1984 р.р.

2.Хто був директором школи? – Гантух Валентина Романівна, Лациба Володимир Павлович.

3. Згадка про школу – коли я вчилася у початкових класах, у школі було дуже багато учнів, у нас навчалися діти з Ріпок та Федюківки, а 9-х та 10-х класів було по два, класи А та Б.

4.Улюблений предмет – математика.

5.Перша вчителька – Король Зіна Андріївна.

6.Класний керівник – Дем’янчук Іван Григорович.

7.Друзі в школі – Хижняк Маша, Кравець Галина, Гловацька Таня, Гуца Галя, Наташа Брисюк, Коля Грищук, всього нас було 22 у класі і всі були добрими друзями.

8. Яких вчителів пам"ятаю – Джура Ганна Макарівна, Дем”янчук Марія Олексіївна, Вовковінська Оксана Захарівна, Вовковінська Олександра Григорівна, Поліщук Володимир Володимирович.

9.Весела історія в класі - На уроці історії моя подружка Маша Хижняк прив»язала кінчик свого піонерського галстука до мого і тут Володимир Павлович визиває мене до дошки…Я відірвала кінчик і вийшла відповідати урок з огризком галстука на шиї. Він завжди умів визвати нас до дошки у «потрібний» момент.

Обновлен 07 апр 2012. Создан 23 мар 2012