МАЛЬЧИК МИКОЛА ВАСИЛЬОВИЧ

ДОСЬЄ - АНКЕТА ВИПУСКНИКА ВОТИЛІВСЬКОЇ ШКОЛИ

1. Роки навчання у Вотилівській школі - 1984 -1994 р.р.

2. Хто був директором школи? - Лациба Володимир Павлович

3. Згадка про школу - Пам"ятаю, як у шкільній виставі грав роль "Букварика"в 1 класі)))

4.Улюблений предмет - історія, малювання, фізкультура

5. Перша вчителька - Поліщук Марія Пантелеївна

6. Класний керівник -Якуша Тетяна Іванівна, Вовковінський Валерій Павлович

7. Друзі в школі - Гуртовенко Олександр, Хижняк Сергій, Савченко Юра, Гарячук Павло, Мазун Сашко, Гловацька Наташа, Мігуца Надія, Шульга Іра, Ромашкова Тамара..

8. Яких вчителів пам"ятаю з вдячністю - Поліщук Марія Пантелеївна, Плахотнюк Галина Луківна, Марченко Ліда Луківна, Гуртовенко Марія Володимирівна, Тимошенко Галина Василівна.

9. Весела історія в школі - Одного разу учні 9 класу де навчалися - Вадім Поліщук, Вася Поліщук( Роздолянський) та інші, змовилися не йти, як "тимурівці" до однієї бабусі рубати дрова, на другий день на загальношкільній лінійці мені доручили виступити від імені жовтенят, легендарна цитата в школі: "Ми хоч і маленькі, але б ми такого не зробили!!!")))

Обновлен 21 июн 2012. Создан 07 апр 2012