Дошкільна група НВК "НЕПОСИДИ"

У 2004 році відкрилася дошкільна група Вотилівського НВК на 15 місць.

Дитинство, дитячий світ - це світ особливий. Діти живуть своїми уявленннями про добро і зло, про гарне і погане, у них свої критерії краси, у них навіть свій вимір часу: в дитинстві день здається роком, а рік - вічністю. Щоб мати доступ у цей казковий палац, ім'я якому - Дитинство, ми повинні перевтілитися, стати якоюсь мірою дитиною - тільки за цієї умови нам буде доступна мудра влада над людиною-дитиною.

Згідно річного плану роботи в дошкільній групі проводиться чітка, систематична робота з метою формування у дошкільників знань, умінь та навичок відповідно до їх вікових особливостей та вимог програми "Дитина"".

"Ми беремо дитину із теплих бітьківських рук і своєю турботою, увагою зберігаємо ауру радості яку випромінює кожна щаслива сім'я, та створюємо їх для тих дітей, котрі не відчули на собі її лагідних променів. Ми стаємо своєрідним захисником повноцінного щасливого дитинства"

Діти дошкільної групи "НЕПОСИДИ" разом з вихователем Андрущенко Валентиною Олександрівною відвідали місцеве відділення поштового  зв'язку і ознайомилися з роботою листоноші та дізналися про важливу роль цієї професії.

18 листопада був проведений виховний захід для вихованців дошкільної групи – Свято Осені.

Зал був святково прикрашений різноманітними яскравими декораціями.

Для малят було підготовено і проведено святкову розвагу на осінню тематику.  Дітлахи залюбки співали пісні про щедру осінь, розказували віршики, прославляючи осінь за її красу та врожаї,танцювали танець із осінніми листочками, гралися у веселі ігри, інсценізували  казкових звірів та здійснювали “подорож” до чарівного лісу.    Діти старанно виконували ролі, показуючи присутнім свої здібності і таланти. Протягом заходу панувала атмосфера доброзичливості та емоційно – позитивного настрою.

19 грудня 2016 року для дітей  відбулося  "Свято Миколая".

Діти з задоволенням співали пісні "Про Cвятого Миколая",  розповідали вірші. Свято створило емоційно-піднесений настрій дорослим, і малим.  Діти отримали безліч емоцій, гарний настрій та подарунки від Святого Миколая.

Обновлен 05 фев 2017. Создан 14 дек 2016