До Дня Соборності України

22 січня 2017 року Україна відзначає 98 річницю з дня проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки. Акт Злуки, закріплений в Універсалі Директорії УНР, унормовував омріяні попередніми поколіннями ідеали української соборності, визначивши: «Збулися віковічні мрії, якими жили і за які вмирали кращі сини України. Однині є єдина незалежна Українська Народна Республіка».                                                                       Поринути в історію винекнення цього великого свята, відчути себе часткою подій того часу сьогодні мали можливість учні 1-11 класів нашої школи, які відвідали загальношкільну лінійку присвячену Дню Соборності України.                                                           З метою відзначення події історичного значення Дня Соборності та Свободи України в шкільній бібліоці було оформлено книжкову виставку на тему «Єдина на всі віки наша країна».                                                                                                                                Класними керівниками проведено години спілкування, бесіди та диспути, учні переглядали відеофільми «День Соборності: історія і сьогодення», «Проголошення Акту злуки», організовано конкурс малюнків та колажів: «Я славлю свою рідну Україну», «Єдність очима дітей».

Обновлен 24 янв 2017. Создан 23 янв 2017