Вотилівська філія комунального опорного закладу «Виноградський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Лисянської районної ради Черкаської області» І-ІІ ступенів

Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»
  

  «16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА» – ЗБЕРЕЖЕМО НАШІ СІМ’Ї,    ЗАХИСТИМО НАШИХ ДІТЕЙ!

 

Мій улюблений світ –

Без насильства.

Без жорстокості, болю, зла.

Тут народом складена пісня

Містить тільки хороші слова.

Мій улюблений світ –

Без насильства,

Де немає страждання й війни,

Де розквітла калина барвиста

І пісень не почуєш сумних.

Мій улюблений світ – це не казка

А реально щасливе життя.

Бо звільнивши наш світ без насильства

Можна сміло іти в майбуття.

           З метою привернення уваги громадськості до актуальних для українського суспільства проблем подолання насильства в сім’ї, забезпечення рівних прав жінок та чоловіків, недопущення випадків насильства щодо дітей та підлітків з 25 листопада по 10 грудня у НВК були проведені різноманітні заходи в рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства».                                                                  

          Так, спеціалістом психологічної служби було проведено тестування для учнів 7 -9-х класів з питань ризикованої поведінки та заняття з елементами тренінгу для учнів 7 класу «Світ без насилля». Учні старших класів з вуст класних керівників  були ознайомлені з «Нормативним забезпеченням  щодо запобігання насилля над дітьми».                                                                                                   

          Велика активність учнів НВК проявилася у виготовленні колажу «Ми проти насильства» та акції «Квітка довіри», де участь брали всі бажаючі, яких виявилося дуже багато. Молодші школярі активно взяли участь в конкурсі малюнка «Щасливе дитинство». Вчителі української мови провели конкурс  літературних творів «Щастя моєї сім’ї» (7-11класи). Класні керівники спільно  зі шкільним бібліотекарем організували виставку літератури «Письменники про дитинство». Для батьків учнів 7 класу проведенj батьківські збори  «Попередження насильства, жорстокості в cім’ї та в дитячому колективі». Протягом дії акції кожен міг взяти участь у акції «Синя стрічка», через «Скриньку довіри» отримати від спеціаліста психологічної служби відповідь на запитання, що хвилює, взяти участь у міні-тренінговому занятті «Азбука СНІДу».

 Создан 07 фев 2017  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником